Fanovi su odlučili: Tomorrowland je najbolji festival, a “A State Of Trance” najbolji radijski show!

Written by on 31/03/2020

Bez publike, bez izvođača i bez ikakvog oblika ceremonije, održana je 34. po redu međunarodna dodjela nagrada EDM scene pod nazivom “International Dance Music Awards (IDMA)” koja se inače tradicionalno održava u slopu Winter Music Conferencea u Miamiju, a koji je ove godine zbog koronavirusa otkazan kao i mnoštvo drugih evenata.

Ipak, glasovi publike su prebrojani i objavljeni su na službenom webu i društvenim mrežama eventa pa tako znamo koji su ovogodišnji pobjednici i dobitnici ove prestižne nagrade koja u EDM svijetu može parirati Grammyu.

Potpuno očekivano (a i opravdano), Tomorrowland nosi titulu najboljeg festivala na svijetu. Najboljim radijskim showom proglašen je Arminov van Buurenov “A State Of Trance”, dok on sam nosi nagradu za najboljeg muškog trance izvođača.

Najbolji muški electro/dance izvođači su Dimitri Vegas & Like Mike, a ženski – NERVO.

Nagrada za najbolji album posthumno je pripala Aviiciju za album “TIM“.

Najboljom elektronskom pjesmom proglašena je FISHER-ova “You Little Beauty”, a najboljom dance stvari Meduza feat. Goodboys – Piece Of Your Heart.

Najboljom izdavačkom kućom proglašen je Spinnin’ Records, a najboljm streaming platformom Spotify.

Niže možeš vidjeti kompletan popis dobitnika.

BEST ALBUM
Avicii “TIM”

BEST SONG (ELECTRONIC)
Follow The Fish – You Little Beauty

BEST SONG (DANCE)
Meduza feat. Goodboys – Piece of Your Heart

BEST REMIX
Meduza, Goodboys – Piece of Your Heart (Alok Remix)

BREAKTHROUGH ARTIST
Meduza

BEST LABEL
Spinnin’ Records

BEST CLUB
Ushuaïa Ibiza Beach Hotel

BEST FESTIVAL
Tomorrowland

BEST STREAMING SERVICE
Spotify

BEST YOUTUBE CHANNEL
Spinnin’ TV

BEST RADIO STATION
BBC Radio 1

BEST RADIO SHOW
A State Of Trance by Armin van Buuren

BEST DAW
FL Studio

BEST DJ EQUIPMENT MANUFACTURER
Pioneer DJ

BEST MALE ARTIST (DANCE/ELECTRONIC)
Dimitri Vegas & Like Mike

BEST FEMALE ARTIST (DANCE/ELECTRONIC)
NERVO

BEST MALE ARTIST (TECHNO)
Carl Cox

BEST FEMALE ARTIST (TECHNO)
Charlotte de Witte

BEST MALE ARTIST (HOUSE)
FISHER

BEST FEMALE ARTIST (HOUSE)
Nora En Pure

BEST MALE ARTIST (TRANCE)
Armin Van Buuren

BEST FEMALE ARTIST (TRANCE)
Christina Novelli

BEST MALE ARTIST (BASS)
Skrillex

BEST FEMALE ARTIST (BASS)
Alison Wonderland

BEST MALE ARTIST (DRUM & BASS)
Chase & Status

BEST FEMALE ARTIST (DRUM & BASS)
DJ Storm

BEST MALE ARTIST (HARDSTYLE)
Headhunterz

BEST FEMALE ARTIST (HARDSTYLE)
MANDY

BEST MALE ARTIST (DOWNTEMPO)
Petit Biscuit

BEST FEMALE ARTIST (DOWNTEMPO)
TOKiMONSTA

Facebook Comments

[There are no radio stations in the database]