ULTRA Europe: Što nas čeka – od Hardwella do Timmyja Trumpeta

ULTRA Europe je objavila raspored DJ-eva po danima i stagevima. Bit će to nezaboravna i vruća tri srpanjska dana i tri srpanjske splitske noći u kojima će naš najjači festival proslaviti okruglu, desetu obljetnicu postojanja!

Na Main stageu nas čeka u petak naše najpoznatije ime Matroda, a večer će kulminirati uz imena kao što su Armin, Hardwell i Ingrosso. Istovremeno, na Resistanceu će publiku rasplesati imena poput Deborah de Luce i Adama Beyera.

U subotu Axwell, Martin Garrix i W&W za kraj večeri na main stageu. Na Resistance dijelu nam se vraća Boris Brejcha, a tu su i Camelphat i Vintage Culture.

Zadnji dan festivala, u nedjelju, veliku pozornicu će razdrmati DJ Snake, Afrojack i Timmy Trumpet za kraj, dok će istovremeno Resistance publiku zapaliti Eric Prydz.

Osim Main stagea i Resistance stagea, spremne su i ostale dvije Ultra pozornice. Na UMF Radio stageu tako ćemo imati prilike slušati izvođače kao što su Joe2Shine, Elena Mikac, Wedamnz, Plustic Funk, Adam de Great, dok nas na Oasis stageu čekaju Wekingz, Moon Shot, T.N.C. i mnogi drugi.


Sada nas samo tek nekoliko dana dijeli od najvećeg spektakla ove godine – Splite, uskoro stižemo!

(naslovna foto i fotografije u tekstu: Ultra Europe/Facebook)