Barbara je iz Pule i studira novinarstvo. Rođena je 29. ožujka 2005. i ranije je krenula u školu, zbog čega je uvijek bila najmlađa u društvu.

Od malena se bavila svim mogućim aktivnostima. Od raznih borilačkih vještina do dramske, plesa na svili i suvremenog plesa, prošla je sve. Najviše se pronašla na dramskoj i plesu, gdje je provela većinu srednje škole. Od svoje osme godine ide na izviđače koji do danas ostaju jedna od njezinih najvećih ljubavi.

Od malena si ju mogao pronaći s knjigom u ruci ili kako piše neku priču pa nije ni čudno da je nakon srednje škole upisala novinarstvo u Zagrebu.

Društvena je osoba i voli upoznavati nove ljude, ali ipak joj je najdraže provoditi vrijeme solo s knjigom u ruci i slušalicama u ušima.

Ne može zamisliti dan bez glazbe. Što god radila, uvijek nešto svira u pozadini.

Njezin recept za idealan izlazak podrazumijeva dobro društvo i dobru mjuzu. Trudi se da svaki novi dan bude bolji nego prošli i sa sobom uvijek nosi dozu dobrog raspoloženja.